Subscribe RSS
Відкритий чемпіонат Австралії: Російські жінки...

Сторони жіночого Відкритого чемпіонату Австралії завершила свою лінійку півфіналістів. Впадає в око те, що три з чотирьох з них росіяни. Віра Звонарьова, Динара Сафіна й Олена Дементьєва ви граєте проти самотнього американського півфіналіст, Серена Вільямс.

Серед трьох тільки Звонарьова неперевірених гравця, коли справа доходить до гри в теніс Великого шолома півфінальний матч, оскільки це її перший раз. Вільямс, додати всі російські жінки в цілому, є найдосвідченішим гравцем турнірів Великого шолома і в значній мірі сприяння, щоб виграти корону.

Звонарьова увійшла в півфіналі, коли вона перемогла француженку Маріон Бартолі в ранковому матчі з рахунком 6-3, 6-0. Бартолі, яка перемогла Олену Янкович у четвертому колі, було ясно, що постраждали від спеки під час гри, як вона боролася з умовами протягом усього матчу. Вона не стежити за її перемогу над верхньою насіння і шанс увійти в сем фіналу великого турніру ще раз. Звонарьова виявилася обробки тепло краще, як її всі навколо суд гри дозволив їй виграти вісім прямо вказує на фініш Бартолі геть.

Сафіна принесла їй квиток підпорядковуючи Олена Докич у вечірньому матчі з рахунком 6-4, 4-6, 6-4. Як тільки Сафіна виграла перший сет у людей було відчуття, що матч буде прогулянка в парку для неї поки Докич вирішив дати їй все, що вона отримала і кинув виклик Сафіної ніг до голови. Докич здобула перемогу у другому сеті на 4-6. Сафіна ще раз показала своє сталевими нервами і визначення того, що було очевидно під час матчу проти Alise Корнет Франції, коли вона тримала її власний, щоб нарешті виграти вирішальній партії 6-4.

Звонарьова та Сафіна повинні бути звернені один з одним за можливість грати в теніс фінальному матчі. Грунтуючись на їх форму, Звонарьова, схоже, upperhand. Але її недосвідченість можуть прийти до ефект, як вона грає велику пунктів проти Сафіна. Чи є Звонарьова в змозі впоратися з очікуваннями глядачами в матчі Великого шолома? Чи буде вона abble для обробки тиском? Я передбачаю, Сафіна, щоб виграти це все Росія півфінал.

Дементьєва надає дивовижний старт у сезоні. В даний час вона непереможним у всіх своїх матчах до цього моменту і виграв Medibank Інтернаціоналу в Сіднеї, теплий турнірі за Aussie Open, два тижні тому. Вона не звертають на нього жарку погоду, оскільки вона зареєстрована перемогу над Карлою Суарес Наварро в своєму ранковому матчі, 6-2, 6-2.

Вільямс, з іншого боку. виявилися не в ладах з дуже теплі умови. За її вранці матчі проти Світлани Кузнєцової, вона здійснила понад невимушених помилок, ніж переможців. Це зробило Кузнєцова виграє перший сет 7-5. Гра була припинена, то протягом 15 хвилин, коли дах в Rod Laver Arena була закрита як температура злетіла до рівнів, які зробили його обов'язковим, щоб закрити дах. Вільямс потім знайшов її друге дихання, як умови в закритій арені став керованим для неї. Вона боролася тому в другому сеті, щоб виграти це 7-5. Потім вона повернулася від своєї гри на новий рівень, коли вона виграла третій сет в переконливіше 6-2.

Вона потім обличчям Дементьєва в іншому півфіналі. Є Дементьєва overmatched проти Вільямс? Не думаю. Я бачив, як Дементьєва наполегливо працював, щоб бити Серена першою в півфіналі синглу жінок в Олімпійських іграх якому Дементьєва зрештою переміг. Довести, що олімпійська перемога була не випадковістю, вона била її знову в Сіднеї Відкритий півфінал.

Эта статья опубликована в разделе: Бобслей