Subscribe RSS
Відкритий чемпіонат Австралії – Насіння Top...

Час читає 2:25 ранку в Австралії. Новак Джокович тільки що виграв свій четвертий тур матч проти Маркос Багдатіс з Кіпру з рахунком 6-1, 7-6 (1), 6-7 (5), 6-2, як останній матч тенісу день нарешті закінчився Rod Laver Arena.

Тенісний матч розпочався досить пізно, в 11 годин вечора, як перший матч виявився класичним зустріч між Оленою Докич і завойовник Ана Іванович, в Аліса Клейбанова які Докич виграла, 7-5, 5-7, 8-6 у матчі, який також виходить за рамки трьох годин.

Сторони чоловіків має не виробляють приголомшливий засмучує, що сторони жінок випустив але це було цікаво подивитися, контрастних формах першу четвірку тенісистів, як вони грали на майданчику. Роджер Федерер був майже жертвою засмучений сокиру, як Томаш Бердих знайшов спосіб розірвати Федерера служити багато разів, щоб навіть взяти першого і другого набору в 4-6, (4) 6-7. Бердих був spritely і відповідністю Федерер удар на удар і навіть знаходження кутів і живопису кутках, як його постріл рішень проводиться переможців, що Федерер знайшов його неможливо досягти. Для з'єднання біди Федерера, він здійснював багато невимушених помилок і це не допомогло його справі.

Прорив стався в третьому сеті, як Бердих виявився втомилися яких Федерер скористався, щоб нарешті виграти свій перший сет 6-4. Бердих спробував битви тому, але було очевидно, що сила його затухання різко. Зрештою він втратив четвертому сеті 4-6, перш ніж остаточно відмовитися від боротьби на 2-6. Федерер опинився на межі поразки перших двох множин. Він, можливо, вдалося дати відсіч, але що робити, якщо Бердих ще енергія боротися з усіх сил для кожної точки? Можливо, Федерер, можливо, були витіснені до теперішнього часу.

Джокович, я думаю, до сих пір послідовності питань. Він дозволив Багдатіс виграти третій сет, коли він повинен був би справді боровся, щоб взяти його і закінчити гру раніше. Він повинен поліпшити його психічне міцність і не нервувати просто тим, що його супротивник робить через мережу.

Поки я пишу це, Енді Мюррей займається бій з Фернандо Вердаско в Іспанії. Все, що я можу сказати, що Вердаско є першим великим випробуванням Мюррея, як його попередні перемоги були не проти високопоставлених гравців. Як я перевірив жити Відкритого чемпіонату Австралії балів на scorespro.com, Мюррей і Вердаско виграв два сети в кожному з рахунком 6-2, 1-6, 6-1, 3-6. Мюррей призводить п'ятому сеті з рахунком 3-2. Чи є ажіотаж навколо Мюррей виправданим? Я припускаю, що я повинен чекати результатів цього матчу.

Рафаель Надаль знаходиться в видатної формі на даний момент. Його останній матч в теніс проти Томмі Хаас показав, чому він саме високий рейтинг гравця в даний момент. Хаас, не сутуляться, як тенісистка, але Надаль його з щіткою в трьох сетах, 6-4, 6-2, 6-2. Він був тільки 8 невимушених помилок протягом усього цього матчу з 25 Haas ». Але Надаль Hitan дивним число переможців з 53 до 25 Haas ».

Ви думаєте, що це фантастика? Зачекайте, поки ви бачите, що він зробив сьогодні вранці. Він виграв у Фернандо Гонсалеса з Чилі в двох сетах 6-3, 6-2, 6-4. Що було дивно про цю перемогу було те, що Гонзалес обрав свою гру до наступного рівня і привів третій набір на 3-0. Надаль потім відповів на спині і виграла наступні чотири точки, як виклик Гонсалеса незабаром видихалася. Надаль закінчив матч з всього 11 невимушених помилок до 35 Гонсалеса і він ударив більше переможців з 33 до 22 суперника.

З так, як він грає, він повинен бути шанси на фаворитом корону Відкритого чемпіонату Австралії чоловіків, якщо, звичайно, інші посилити свою гру і довести зворотне.