Subscribe RSS
Оси Переміг Northampton З 9-0: Тверда регбі битві на 22...

Регбі матчу об'єднання Guinness Premiership мали місце в Адамс парку 22 лютого в денний час між 3:00 вечора Нортгемптон і Оси.

Оси робили важку роботу протягом багатьох днів, щоб отримати панування над Northampton. У них були зроблені дві зміни у свій бік, щоб придумати рішучу позицію до команди на-віч Нортгемптон в тому матчі. Роб Веббер замінив Джо Уорд. Деякі заміни були зробити, щоб забезпечити позитивний Livescores. Нарешті, після силової боротьби, Оси отримав перемогу над Northampton з 9-5 свинцю.

Силовий нападник, Денні Чіпріані, які виключені з RBS стороні Англії 6 Націй, копали три пенальті, які допомогли Оси, щоб заробити перемогу над Guinness Premiership Northampton. Але Денні Чіпріані здавалося, затьмарили захоплюючі молодий гравець з Northampton, якому вдалося забити лише в одній спробі в матчі. Інший гравець Foded прийшли на місце Джонсон взяв перейти від Стівена прорватися через точку в 55-й хвилині матчу. Але Myler пережив вихідний день, відсутні три спроби страти, і він зробив їх, щоб отримати першу перемогу прем'єрства сезоні в матчі, коли вони намагалися за нього протягом тривалого часу. Продуктивність Cipriani ногами в Оси наприклад 6-0 з деякими покарання в п'ятій і десятій хвилині матчу, просто не змогли приземлитися ще один момент у другому півріччі. У двох словах, можна сказати, що Оси добре зарекомендував себе в цьому матчі.

Тренер Оси також приписують гравців у великі слова для гри і в матчі, як це збільшить впевненість в своїх гравців за те, матчах. Оси мати хороші наслідки і сили на лавці і ставлення клубу є позитивним і здоровим у зв'язку з перемогою над Оси Нортгемптон минулого тижня. Ви можете переглянути результати жити регбі вивчити більше про поточний стан Оси над Northampton. Ця перемога принесла більш впевненими в собі в гравців Оси, як вони впевнені, що про свою перемогу в майбутньому матчі, а що буде корисно для їх відображення на сильний рейтингу штурманський стіл.

Ви тільки що помітили, що Northampton також показав кращий відкриття півтора після погрози колишнього міжнародної зіркою Серж Betsen з боку Оси. Він погладив потужний бігти вниз в середині, але його спроба не вистачало деяких клінічних обробки перетворення територіальних вигод у точки. Після цієї перемоги гравців Оси "абсолютно впевнені, що їхні прихильники отримають за них шалено ще один раз. Востаннє їх відмінну продуктивність в матчі надихнув своїх шанувальників. Це також зробило їх більш надихаючі героїв в очах своїх уболівальників після стоять перед жорсткою стороні Northampton із прапорами. Але Northampton повинні добре грати у другій половині заробляти хороші точки над Оси. Обидві команди були битви 40 хвилин, щоб повернутися в повну відповідність. Не пропустіть це порушену огляд матчу, який принесе подиву і підозри для вас.

Щоб зловити живого дії вашого улюбленого гравця в регбі, просто переглядати ScoresPro.com щоб жити регбі результати.

Эта статья опубликована в разделе: Биатлон