Subscribe RSS
Ньюкасл відбивалися 2-2 проти Евертона в 22 лютого...

Ньюкасл билися з великою духів, щоб заробити домінування влади над Евертоном минулої неділі. Положення матчу перетворилися на кульмінації, коли Мікель Арета зробили штраф, який дав вражаючий привести до Евертон.

Хоча Стівен Тейлор дав гарне повернення в Ньюкасл, очолюючи силове інсульту в півтора рази, а потім перейшли на Дамьен Дафф для вирівнювання ситуації, що склалася після перерви. Інший гравець Лейтон Бейнс заблокований постріл N'Zogbia як це зробив Евертон претендувати на виготовлення першої точкою у цьому сезоні. Ця точка досягнення принесло хороші повернення на справедливі результати обох сторін, оскільки це дещо підвищить становище прем'єр-ліги. Більш детальну інформацію Ви можете відвідати будь-який відомий спортивний сайт, щоб отримати розуміння живих результатів футболу.

При розгляді виконання останніх матчів, положення здавалося Евертон дещо краще, так як вони побили Болтон 3-0 останній раз у своїй рідній землі в матчі ліги. Евертон зберіг вражаючих результатів у поточний рахунок футболу. Ця команда втратила лише один матч у лізі за останні дев'ять прогулянки. У п'яти матчах ліги, вони виграли два матчі з Болтоном і Халл, два звернене проти Арсеналу і печінки басейн у той час як втратив одного матчу з Манчестер Юнайтед.

В останньому матчі проти Ньюкасла в минуле неділю, показали деякі негативні наслідки, починаючи з середини тижня Кубка УЄФА, де надихаючі і яскравіше гравець Стівен Пієнаар набір Айєгбені Якубу для присвячених і значущі шанс зробити рахунок в той час як нігерійські на жаль підняв вистрілив над поперечиною. Якщо він буде успішним вдарити м'яч у потрібному місці, це дасть хороший привести до його команди.

Вони цілком заслужено цієї свинцю, але Ньюкасл грав добре і відповів яскраво, як Тім Ховард стикаються як Денні Гатрі і Дамьен Дафф з мудра стратегія. Евертон продовжує наполягати гравців Ньюкасла, щоб отримати привести, як вони були успішними, щоб блокувати слабкості Ньюкасла оборони протягом 10 хвилин до перерви. Цього разу, Бейнс хрест з лівого спрямування зробив шлях до мети привели з перевалу дається Феллайні. Це випадково підняв мораль Евертон. Щосили продовжував йти в тому ж манер, як відповідність закінчився 2-2 балів.

Ньюкасл також добре зарекомендував себе в матчі вони виглядали дещо покращився від виконання своїх останніх матчах. Минулого разу, Ньюкасл бити Вест Бромвіч Альбіон свинцем з 3-2 в останній прогулянці лізі, це була дійсно жорстка боротьба який зробив Ньюкасл отримати шість послідовних втрат в лізі гри.

В останніх п'яти матчах чемпіонату, Ньюкасл отримав перемогу над Вест Бромвіч тільки один раз, два матчі звернено проти Вест Хема і Сандерленд, і дві втрати проти Блекберна і Манчестер Сіті. Всі ці відповідні Livescores футболу Ньюкасл зробити, щоб отримати п'ять очок з п'ятнадцяти. Якщо ми розглядаємо минулі показники Евертона, то ми знайдемо їх на вражаючі позиції з їх 3-1 чашки FA перемогу над Астон Вілла минулого тижня у чвертьфіналах. Цей спектакль показують відмінну форму Евертона з деякими відмінні результати футболу в Кубку Англії і Прем'єр-ліги.

Більш детальну інформацію ви можете увійти на ScoresPro.com переглянути футбол Livescore дії гравців.

Эта статья опубликована в разделе: Фристайл