Subscribe RSS
Джокович зіткнеться Феррера в Дубаї Заключний

Новак Джокович поміщений в світі номер три стверджував, добре воювали перемоги над французом Жілем Симоном, яка зробила його переїхати у фінальному матчі в Дубаї чемпіон трофей.

Він потребував в два години сорок чотири хвилини, щоб дати перемогу на номер вісім гравців з рахунком 3-6, 7-5 і 7-5. Я дійсно намагався до кінця, і це є головною перемогою для мене, зауважив Новак Джокович.

Він буде йти в обличчя світові четверту позицію Давид Феррер у фінальному матчі в суботу після надання бити Рішар Гаске свинцем з 6-2 і 6-2. Давид Феррер, здавалося домінували впродовж всього турніру і проблема зникла Гаске на початку другого набору, як іспанець отримав перемогу всього за 75 хвилин. Інтернет Livescores можу сказати вам більше про це.

Девід також сказав про його виконання, що це кращий матч, що я коли-небудь грали в цьому сезоні, і причиною було те, що я дав багато зосереджено на ньому. Він втратив два півфінали в цьому році, але йому вдалося отримати високі точки завоювати багато матчів. Але це буде дуже складно грати проти Джоковіча, але йому доведеться боротися багато.

Симон і Джокович намагався виробляти кращий теніс у degree100 тепла в Дубаї чемпіонату. Джокович не зміг продовжити його консистенція ще він зробив перед помилкою стежка з 4-2 у першому сеті матчу. Обидва ці гравці мали шанси отримати панування в другому сеті, але Джокович здобув перемогу в другому сеті з переду переможцем в остаточний набір.

Потім він спробував прийти в норму з волочити 0-2, щоб зрівняти рахунок на 3-3 в той час, коли Симон зробив помилку, і удар зліва перервав матч, і зламані на дорогу до перемоги. Джокович здавалося оптимістичним про його найближчі матчі, як він сказав, що я хочу піти в списку кращих тенісиста в грі людей, і заради цієї мети я повинен отримати перемогу над ці матчі з всеосяжної приводить в тенісі результати. Я розумію, що я зробив багато помилок в першій і другий матч.

Джокович грав у твердому стилі, але він продовжував грати в одному стилі протягом усього матчу, йому потрібно зробити кілька змін у його грі, так що він міг би виграти очок і гра. Після розгляду всіх цих подробиць, це показує, що Джокович багато чому навчився за його минулі помилки, які зробили його більш оптимістичним, щоб дізнатися, і він може вирішувати ситуацію з розумом на найближчі матчі. Дубай Кубок Девіса має значні важливо для топ-тенісу починається, як вони очікують, щоб виграти цей титул для поліпшення їх рейтинг в турнірній таблиці теніс. Він також приносить деякі невдачі у вигляді травми Великобританії зірка Енді Маррей, хто намагався його силах, щоб перейти до остаточним, він збирається дістатися до нього, коли він стикається з травмою, що робить його непридатним для боротьби за остаточне.

Більш детальна інформація та оцінка тенісу можна подивитися в режимі онлайн через ScorePro.com.

Эта статья опубликована в разделе: Зимний виндсерфинг